| Aaaaaaandy95 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema cu Yahoo Messenger si anume nu vad ce scriu eu sau ceilalti mie.
Am incercat 3 solutii si anume :
- regsvr32 jscript. dll si regsvr32 vbscript. dll
- Stergerea fisierului Zone din regedit.
- Folosirea unui program gasit pe internet numit "Yahoo text repaire.bat".
Nu a functionat nimic si va cer ajutorul in speranta ca exista vreo solutie fara a reinstala Windowsul.
PS : Am Windows 7 si am instalat mai multe versiuni de Y! Messenger.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bondockel a răspuns:

Atunci nu stiu la mien a mers cand l-am instalat bine ca mai facea el figuri din cand in cand dar de fiecare data il instalam din nou.

2 răspunsuri:
| bondockel a răspuns:

Si eu am patit la fel cu yahoo messenger, am instalat messengerul din nou si a mers bine.

| Aaaaaaandy95 explică (pentru bondockel):

Eu l`am instalat de 3-4 ori si nu a functionat niciunul.

| bondockel a răspuns (pentru Aaaaaaandy95):

Atunci nu stiu la mien a mers cand l-am instalat bine ca mai facea el figuri din cand in cand dar de fiecare data il instalam din nou.