| Rukhsandra a întrebat:

Am o problema (de fapt eu am multe probleme rolling on the floor )
sunt la un liceu cu profil real-stintele naturi si nu m-am hotarat ce sa fac dupa liceu...sunt doar clasa a 9-a darchiar n-am idee ce vreau sa fac in viitor
voi ce ma sfatuiti sa fac? ce meseri vreti sa aveti sau aveti? credeti ca e bine sa merg pe profilul liceului adica sa fac o facultate de farmacie...
si ma mai gandeam sa ma fac notar ( am auzit ca se castiga bine rolling on the floor)sau psiholog ( cred ca mi-ar placea...imi place sa ajut oameni big grin) dar mi-ar place sa ma fac actrita...
chiar n-am nicio idee ce sa fac cu viata mea straight face

1 răspuns:
| tia a răspuns:

Si eu sunt cls 9.mate-info. As vrea sa merg spre farmacie. Nu sunt sigura ca-mi place, dar deocamdata doar la astam-am gandit. :d Bafta in continuare, si stai linistita ca mai ai destul timp pana la alegerea meseriei. happy