| Geanin a întrebat:

Am o intrebare despre liceu :
Cine se duce mai mult la profilul teoretic sau practic?
Unde se duc fetele si baieti mai mult?
Voi unde va duceti?
Cei care nu s-au hotarat unde ar trebui sa se duca? ( nu eu e m-am hotarat deja sa merg la stintele naturi pentu medicina, medicina vetrinara sau farmacie, ori cum ma gandes eu care dintre cele trei )

4 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Eu sunt la liceu teoretic profil de stiinte ale naturii si mi se pare destul de ok...happy

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Sunt mai multe licee toretice
La teoretice pentru că sunt mai multe in tara decat practice
La teoretic

| Geanin explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Si eu tot la teoretic la stintele naturi. E greu. Am media finala pe cala a 5-a si a 6-a adunate 9, 41. Deci e bun daca o tin tot asa? A?

| Delia3 a răspuns:

Eu zic ca cel teoretic e mai bun.Si ai medie destul de mare, de ce ai vrea sa te duci la practic.De obicei la cel practic se duc cei cu medii mai micute. Sper ca te-am ajutat.:*