| SweetyღGirl a întrebat:

Am o problema.destul de grava,si nu gasesc o explicatie! sad mai intai,mi-am conectat telefonul la laptop prin cablu, si dupa tot ce aveam in telefon s-a sters! tot! apoi am bagat cardul in cititor si cand l-am bagat inapoi in tel iar s-a golit.acum cateva zile mi-am conectat aparatul foto la laptop si aparatul s-a golit complet si el.ce inseamna asta? crying

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna vezi că dacă s a golit cardul atît din telefon cît si din camera foto, continutul cardurilor este in calculator undeva, deci caută atentă in my computer, la poze, imagini, muzică tot ce ai si vezi unde s a dus. Că de obicei cablurile de date atît la telefoane cît si la camere foto au marca lor in calculator, vezi in data cel m ai bine si te uiti după model de telefon si marcă, si la cameră foto la fel marcă /model, succese.