| Biby a întrebat:

Am o problema.Eu am centrala in casa si in cosul centralei se aude un zgomor ca o pasare, dar afara nu este nimic.Doar de 2 ori a vazut mama pasarea si acum ii este frica. Ce credeti ca este?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine să fie chemat cineva cunoscător în domeniu, nu este de glumit cu centrala termică!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Poate o pasăre şi-a făcut (sau a încercat) un cuib acolo. Sau poate ciuguleşte izolaţia tubului, hehe, ceva face ea acolo. N-are nicio treabă cu centrala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.chiar are dreptate faat la care i-ai dat funda...si da mai bine cheama un instalator.winking