| user8q9q a întrebat:

Salutare! azi am uitat geamu deschis pana pe la vreo 5 după masa și am văzut ceva care zbura prin casa. Oare mi-a fi putut intra ceva liliac sau pasare? Geamul era intre-deschis și are si plasa dar nu știu dacă chiar am văzut sau doar mi s-a părut. Mi-e și frica sa ma culc acum laughing unde as putea vedea pasarea/liliacul dacă o am în casa?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă știi că plasa de țânțari a fost închisă, atunci sigur ți s-a părut.
Dacă plasa era deschisă, atunci iei la rând toate locurile ascunse din casă (cele mai apropiate de tavan.

| andreea1baratiu a răspuns:

Daca geamul are plasa, nu are cum, plus ca pasarea sau liliacul ar fi zburat prin casa.