| Hyth a întrebat:

Am o simpla intrebare.
Am vazut pe cineva fumand nu stiu ce tigara si era neagra thinking nu era trabuc, era tigara normala dar era neagra nu alba ca restul, stie cineva ce tigara este?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Tigara de foi! asa cred ca ii zice! sunt destul de tari, si sunt cu diferite arome! costa peste 1 leu bucata! se gasesc mai greu, doar in magazine specializate in tabac! bafta!

2 răspunsuri:
| Hyth explică:

Multumesc mult pentru raspuns RS4.

Si app bodorin39....nu era tigare electronica...stiu cum arata, chiar am una straight face

| bodorin39 a răspuns:

Era tigara electronica. am si eu