| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca 3 din cele 4 cele mai vizionate intrebari sunt puse de mine sau sunt intrebari puse acum 3 ani la care am raspuns eu. Cine sunt ciudatii care ma urmaresc?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus doar intrebari unde se cauta hartza. Normal ca a intrat multa lume.

| VoidEternal a răspuns:

Probabil TPU se invarte jurul tau. Tu esti samburele gravitational. Daca ti-ai sterge contul s-ar sterge si platforma si userii ar intra toti in depresie.

PS: nici dracu' nu da scroll pana acolo unde apar cele mai vizionate intrebari. Pana azi nici nu stiam ca exista zona aia. Deci cred ca e safe sa presupunem ca nu esti tu catalizatorul maselor de pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Amuzant. De ce reactionezi de parca ai fost injurat de maica-ta?

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu chiar crezi ca intrebarile alea sunt cele mai vizionate pentru ca le-ai pus tu sau pentru ca ai lasat tu raspunsuri la ele? Serios acum.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Tie ti se pare ca cea mai logica explicatie e cea in care ignori numitorul comun al tuturor? Interesant, lumineaza-ma si pe mine.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai schimba-ti nickname-ul atunci. Fa-l NumitorulComun. Sau TheGodComplex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://pastebin.com/AscDbEGF

| Tzatzikii a răspuns:

Eu când îmi mai aduc aminte.

| Tzatzikii a răspuns:

Pui întrebări controversate. Poate că nu le pui cu scopul de a te certa, dar cam asta iese de multe ori atunci când te contrazici cu cineva.E normal să intre mulți să vadă discuțiile. La întrebarea despre drimero de acum ceva săptămâni au fost peste 80 de views la link-ul ăla de pe imgur. Unul sigur era al tău. laughing
Deci, nu știu de ce te miri atât.

| anonim_4396 explică (pentru Tzatzikii):

Ma mir mai mult de faptul ca ajung cele mai vizionate si intrebari puse in 2020 la care s-a intamplat sa raspund.

| Tzatzikii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am intrat pe aia cu romantismul, am văzut că vorbiți acolo în loc să o faceți în privat, nu înțelegeam nimic oricum și mi s-a părut cringe așa că evit să mai intru.Restul nu știu cum ajung acolo.Se pare că ești/sunteți destul de populari. Drimero cred că e invidios.

| Tzatzikii a răspuns:

Unde au dispărut răspunsurile?

| Tzatzikii a răspuns:

Dar unde vezi tu câte vizualizări are o întrebare?
Eu doar întrebările populare pot să le văd.Altceva nu îmi apare.
https://www.tpu.ro/populare/

| anonim_4396 explică (pentru Tzatzikii):

Pe desktop ai in dreapta o sectiune cu cele mai vazute.

| Tzatzikii a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,deci numai pe pc.

| Xexexexexer a răspuns:

Lumea nu mai e activa pe TPU. Daca spamezi link-uri la intrebari vechi normal ca urca in populare.