| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca multi isi alinta iubitele cu "broscuto". Cand ma gandesc la o broasca imi imaginez ceva de genul: http://imgur.com/8zqMS si nu mi se pare deloc romantic. Nici macar dragut. Voua v-ar placea sa fiti alintate asa?

3 răspunsuri:
| ilovecrazygirl a răspuns:

laughing) sincer nu... mi se pare scarbos de tot si ma gandesc ca el asta vrea sa spuna ca sunt lipicioasa, scarboasa sau cv de gn si nu, nu mi-ar place!laughing

| TatianaCecilia a răspuns:

In nici un caz..Pana si ingeras, sau gurita deja imi suna manelistic.laughing

| AromaTha a răspuns:

Daca sunt diminutivalebig grin.Adica spune ''broscuto''nu''broasco''laughingasa folosind diminutivale te poti gandi si tu la o brocuta ca acelea din desene macheata si cochetalaughingblushing) :*:*!