| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca sunt cateva persoane non-stop online pe acest site. Am si eu o intrebare: voi cu ce va ocupati? De unde aveti atat de mult timp si de ce alegeti sa-l petreceti tocmai asa?

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Lucreaza la maturat strada si nu au viata

| RAY a răspuns:

Sunt trimis de o specie avansata de aliens sa vad ce curiozitati are specia umana, dar cred ca o sa evitam planeta inca o mie de ani ca sunt prea primitivi ca sa ne jucam cu ei

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Saracie si cand maturi stai pe TPU?

| RAY a răspuns:

Minunat,macar stiu si astia de ce te platesc din taxele lor

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Si din taxele tale ha-ha-ha, tot pentu mine muncesti pe vesinicie mu-ah-ha-ha

| Freya1 a răspuns:

Sunt copii/adolescenti ce frecventeaza site-ul si daca sunt in vacanta au timp normal.Sunt oameni ce muncesc cu jumate de norma si atunci au timp restul zilei.Sunt oameni ce nu au un loc de munca solicitant fizic ci stau pe un scaun si atunci din nou au timp.Sau sunt oameni ce sunt caznici, sau isi fac singuri programul de munca si au timp.
De ce stau aici? Pentru ca s-au plictisit de site-urile de socializare.Pentru ca aici pot fi sub anonimat.Pentru ca aici pot sa isi spuna parerea.Pentru ca mai citesc lucuri interesante, se mai distreaza etc.

| andreeabobo a răspuns:

Depinde de fiecare, unora poate chiar le place sa ajute, altii vor sa mai schimbe mediul online de Facebook insta etc cu altele. Poti socializa altfel happy