| Elena1234456 a întrebat:

Am observat ca sunt foarte multi fani Miley Cirus pe aici :) participati la acest concurs si o puteti intalni pe Miley: http://www.kissfm.ro/fatalutata. Nu este reclama/spam, vreau doar sa le fac o bucurie copiilor care o indragesc pe aceasta vedeta. Voi ce surprize pregatiti de 1 iunie?

Răspuns Câştigător
| StaceyG a răspuns:

Eu nu stiu chiar sigur ce am sa pregatesc de 1 iunie, la scoala cred ca o sa facem un bal mascat. Dar eu am banghet pe data de 1 iunie.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Nu cred.

| Elena1234456 explică:

@pink candy cine vorbea happy. Aici nu ne jignim, ne ajutam!

| iliteo a răspuns:

La concursul asta nu merge si poza cu mama?

| pink candy a răspuns:

Da tu ai voie sa ma jignesti pe mine? i`a hai du-te si mai lasa-ma daca nu ai chef sa raspunzi la intrebarile mele taci!