| Robert92 a întrebat:

Am observat destule persoane cu intrebari sau nelamuriri legate de subiectul informatica. Daca aveti nevoie de explicatii dati-mi un mesaj.(Nu dau funda, nu cersiti).
PS. A fost postata de dimineata o intrebare cu 5 probleme de informatica-intensiv, cu sirul lui fibonacci si inca vreo 3 de citire dintr-un fisier, intrebarea a fost stearsa cu tot cu raspunsurile mele. Daca acel user vede intrebarea si inca are nevoie de ajutor, astept de asemenea mesaj.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da