| LaurAndrei a întrebat:

Am pe cineva care si-a facut un nou facebook acum cateva zile...mi-a dat cerere de prietenie mie si la inca vreo doi sau trei, si cand m-am uitat a doua zi avea vreo 600 si ceva de prieteni, si acum are 1000 si cv si are fb doar de 3 zile cum a strans atatia prieteni in timpul asta ca eu stiu ca daca dai cereri multe de prietenii te blocheaza pentru cateva zile si nu avea el cerere de la altcineva de fapt poate avea dar nu asa de multe

1 răspuns:
| UnPrietenDeNadejde a răspuns:

Buna.Ei bine treebuie sa stii ca are asa de multi prieteni, ori pentru ca este o prostituata, ori pentru ca e bogata.Nu trebuie sa ai multi prieteni ca sa fii popular.Eu am vila cu piscina si 200 de prieteni pe Facebook.Frumusetea si inteligenta conteaza,. Sper ca te-am ajutat.