| IwantToPlayAGame a întrebat:

AM peste 1 luna banchet-ul,si habar n-am sa dansez.
Ceva sfaturi, tutoriale video..totul este binevenit.

2 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Tu te plângi? ..io sunt fată și habar n-am să dansezlaughing..bine,la headbang mă pricep, nu-i problemălaughing

| dydysweet a răspuns:

Nu te mai ingrijora atata pentru dans.si eu am banchetul peste o luna si te asigur ca nu trebuie sa stii stiluri de dans sau ceva de genu tot ce trebuie sa faci este sa te misti pe asa cum simti u in acel moment, ceti inspira melodia si inveti acolo pe loc uitandute cum fac si ceilalti, este usor te zbatii si u un pic, ca fata este mult mai uosr pentru ca este avantajata de anumite parti ale corpului dar si ca baiat este usor...dar daca vrei chiar sa inveti dinainte aprinde televizorul da pe unprogram de muzica si inceraca sa dansezi si te uiti in oglinda si iti zic eu ca o sati placa ce miscari faci. dansul este ceva spontan nu ceva ce trebuie sa inveti sa faci ma refer in cazul tau cu banchetul.