| corina_4591 a întrebat:

Am primit acasa o notificare de la avon prin care atesta faptul ca am de plata o suma de bani pe o comanda pe care eu nu am facut-o. Ce este de facut in cazul asta? Sa ma duc la politie ...ar putea sa faca ceva polita in cazul asta. ar puea sa idetifice persoana care a facut comanda in locul meu pe numele meu ...ca nu stiu cine ar fi putut sa-mi ia copia.Sau stiti cumva prin ce mijloace l-ar putea prinde pe faptas? astept raspunsurile voastre

1 răspuns:
| BlueHusky a răspuns:

Politia e cam = 0 in cazul tau. Ca sa rezolvi problema suna la Avon si anuleaza comanda + cere un nr de telefon de unde a fost facuta comanda si in felul asta ai de unde pleca. good luck Sherlock Holmes