| corina_4591 a întrebat:

Am primit acasa o notificare de la avon prin care atesta faptul ca am de plata o suma de bani pe o comanda pe care eu nu am facut-o. Ce este de facut in cazul asta?|Sa ma duc la politie ...ar putea sa faca ceva polita in cazul asta. ar puea sa idetifice persoana ...ca nu stiu cine ar fi putut sa-mi ia copia. Voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Vorbeste mai intai cu cei de Avon si apoi faci plangere!
Pa, pa.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Da! Du-te chiar astazi daca esti minora du-te cu unul dintre parinti.Cineva ti-a aflat datele personale si asta nu e de bine.Ar putea sa comande si altceva cu datele tale. Dupa ce vorbesti cu politia du-te si la avon. Sper ca ti-am fost de folos.Mult Succes! happy

| bLoOd_8500 a răspuns:

Copia de buletin? daca da, du-te la politie ca poate sa mai sa mai faca si alte comenzi cu buletinu' tau