| Deea a întrebat:

Am primit un sms de la nr 1010 in care spunea ca nr meu a fost ales pentru a participa la o tragere la sort pentru o masina. Nu am raspuns nimic la sms. Acum am primit iar sms ca sa trimit un sms fara text la 1010 ca sa nu pierd participarea. Stiti ceva de asta? Sunt pe cosmote.

Răspuns Câştigător
| Catafu a răspuns:

Dee:*:*:* astea sunt tampenii si eu primeam des si cand eram pe Orange.sunt porcarii.si daca trm text gol la cat iti scrie nu castigi nimic ba chiar pierzi tu cativa centi... unii mai trm de pe propriul telefon si scriu "buna ziua sunte de la. daca vreti sa participati la. reincarcati la nr 07. " si asa isi incarca cartela sau altele dar unii se prind ca e pur si simplu un nr normal.te pwaa aly :*:*:*:*:

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt capcane, nu da curs invitației!
Pa, pa.

| MaDuulicii a răspuns:

Nu trimite nici un sms:o si eu il primesc zilnic si prima oara cand l-am primit am raspuns pris sms de pe telefonul tatalui meu.este la abonament pe cosmote si am platit o gramada ca am trimis vreo 20 de sms-uri si tot nu am castigat bmw-ul sau 10.000 de eurooh go on

| MaDuulicii a răspuns:

Intradevar chiar este concursul acesta este si reclama la televizor dar degeaba consumi tot creditul ca nu castigioh go on

| morena_7355 a răspuns:

Si eu am primit azi un sms la fel.Inainte primeam dar de la numere de cosmote asta e de la 1010 cum ai zis si tu.Nu cred ca e o capcana pentru ca repet sms nu a fost trimis de la un numar oarecare a fost trimis de la 1010.

| feno_9148 a răspuns:

Nu e nici o capcana. intra pe site la cosmote (cosmote.ro) si vei gasi acolo date despre concurs.

| feno_9148 a răspuns:

Nu este nici o capcana. poti gasi promotia si regulamentul pe siteul cosmote (cosmote.ro).