| anonim_4396 a întrebat:

Am scanat calculatorul cu Malwarebytes Anti-Malware si mi-a detectat cativa virusi in : Chei de Registru, Valori de Registru si in
Date din Registru. Am optiunea de a sterge acesti virusi dupa detectarea lor dar nu stiu daca fac bine stergandu-i in sensul de a nu ciufuli Windows-ul. Astept niste pareri. Poate cineva care a intampinat aceeasi problema.Multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa o scanare completa cu avast internet security si scapi de probleme, versiunile gratuite nu iti sterg virusii complet

| darrio2007 a răspuns:

Ii bifezi apoi ii inlaturi.Si eu folosesc Malw.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Stiu ca ii pot inlatura dar intrebarea mea a fost daca pot sa fac asta fara sa dau peste cap windows-ul

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are treaba cu w.Eu fac asta de mult timp.