| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Am senzația că TPU încet încet se „distruge". Până în ce an credeți că va rezista?

85 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aici din 2009. În fiecare an apare cineva care spune că TPU nu mai e ce a fost laughing. Adevărat, era mai amuzant când era plin de T/A și rockeri, lumea bună s-a cam cărat de aici și au rămas introvertiții ăia hardcore. De rezistat, va rezista mult și bine că traficul nu-l faceți voi, ăștia 2-3 care frecați menta pe aici și puneți întrebări conversaționale, ci sutele de oameni care intră să pună întrebări serioase și variate. Într-un colț al site-ului, pe undeva, există un tabel cu traficul. Aruncă un ochi pe el.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, multe intrebari sunt bune, oamenii isi spun problemele, cauta soltutii pareri. Nu va muri niciodata forumul daca se va pastra decenta si oamenii stiu ca e un loc unde se poate discuta serios, unde poate sa intrebe ceva ce ii intereseaza, nu sa zica "aa acolo? Ce sa caut acolo la mistocarii si fraierii aia". Asta depinde si de admini sa pastreze ordinea si seriozitatea, deci fara misto-uri, bataie de joc, panarama, insulte, injurii. Pune omul o intrebare, sa se raspunda cu orice opinie dar serios si decent, atunci se aude "acolo? Pai hai, ca sunt oameni seriosi, e singuru loc unde mai e seriozitate si oameni okey", aici trebuie sa ajungem cu acest forum, nu stiu ce reputatie are, dar trebuie cumva sa nu fie bagat in oala cu alte forumuri cum ca "aa, forum, e o prostie pe oricare ar fi".

Multi blameaza forumurile si aiurea si fac imagine proasta. De ex softpedia, pe Youtube apare ca moderatorii abuzeaza, ca e nenorocire, ca., nu e chiar asa. Asta o zic din practica nu din auzite. In general se discuta okey si nu se iau mozii aiurea de om. Se mai intampla, dar padure fara uscaturi nu exista.
Si in loc sa nu venim aici sau unde o fi din auzite, zicem "hai sa vedem cum e intai".

| brokxy a răspuns:

Prea multi insulta in loc sa raspunda la intrebari pentru a ajuta

| TristanTzara a răspuns:

14 octombrie 2043

| acerr a răspuns:

Din partea mea no problem, orcium vad ca multi vorbesc la misto, se plictisesc si fac pe durii!

| LupusDei1993 a răspuns:

ZappyTv il tine inca in viata

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru LupusDei1993):

A zis în „ultimul" lui clip despre TPU că nu mai găsește întrebări sau ceva de genu'

| christine99 a răspuns:

Fara numar laughing

| andiceasu95 a răspuns:

Maxim 3 ani, impreuna cu toti analfabetii si intrebarile stupide

| PitR a răspuns:

Adica?

| DezvoltareaProstiei a răspuns:

Depinde cât mai stați tu cu ray pe aici.