| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Pana cand credeti ca v-a rezista echipa celor de la PSG?

4 răspunsuri:
| cipri1999 a răspuns:

Eu cred ca nu va fi o adevarata echipa a Europei, tot la fel laughing

| Laurentiuuu a răspuns (pentru cipri1999):

So crezi tu, poate nu va ajunge prea departe in UCL!, dar in Europa League, va prinde cel putin finala? tu nu vezi ce jucatori au? Pastore, Ibrahimovi, T.Silva? +multi alti

| cipri1999 a răspuns:

Da Laurentiule, adevarat in UCL zic eu ca trece de grupe, dar se opreste apoi in urmatoarea fazawinking daca pici cu o echipa ca Barcelona sau Real iti dai seama big grin

| Laurentiuuu a răspuns (pentru cipri1999):

Se pot face surprize, nu prea multi i-au dat sanse lui Chelsea, mai ales dupa ce abia a scos-o pe Benfica si Napoli, dupa cazuse cu Barca, nu i se dadea nici o sansa, dar a facut o surpriza si a castigat si finala...a dat un gol dintr-un singur corner.iar Bayern a avut 20 si nu a dat, oricum Robben daca dadea golul din penalty in minutul 88, daca nu rata cupa, daca nu rata campionat, si Olanda ajunge in seminifinale la Euro, lua balonul de aur, dar astaa e...se pot face surprize.