| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Pana cand credeti ca v-a rezista echipa celor de la PSG adica cat timp credeti ca o sa mai i-a jucatori asa buni seicii

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca rezista mai mult decat limba romana la tine in vocabular, e un inceput bun

| petre059 a răspuns:

Atat timp cat au bani, si or sa aiba ca au petrol or sa cumpere tot ce este bun pe plan fotbalistic

| bogdanqwerty a răspuns:

Acum raspuns la ce ai intreabat! cat au patronii banii! si nu exista fotbalist sa faca de unu singur o echipa...degeaba ia 10 jucatori daca al 11 ii trage in jos, nu o sa faca mare lucru la nivel international.in Franta se poate dar oricum erau o echipa deja buna!