| mariusalex2019 a întrebat:

Am si eu nevoie de numarul de contatct garda de mediu (nu protectia mediului) si mai am nevoie de sediul din Bucuresti Enel Muntenia se pare ca mi-au incalcat propietatea cu firul de curent a lui vecinul si vreau sa fac o plangere la sediu

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Ma uit pe harta si vad mai multe locatii Enel. Du-te la cel mai apropiat de locuinta ta.
Iar pentru Garda de mediu, vezi daca poti ceva aici: https://www.protectiamediului.org/gnm/scrie-garzii-nationale-de-mediu/
sau Comisariatul General. Tel: 0213268970