| Bacemi a întrebat:

Am si eu o intrebare care are legatura cu site-ul in sine si cu buna lui functionare. Voi obisnuiti sa notati intrebarile? Eu recunosc faptul ca nu am facut asta pana acum dar am realizat ca asta conteaza foarte mult. Daca am vota cu 10 mereu intrebarile interesante si cele banale sau penibile cu note mult mai mici am ajuta mult, i-am sprijini considerabil pe cei care chiar pun intrebari deosebite. Ce parere aveti despre asta? Apare problema ca intrebarile penibile au si 20-30 de raspunsuri si celelalte interesante sau care pun in discutie un subiect ceva mai delicat sunt cam ignorate. Cel putin eu am pus o intrebare la care chiar sper sa raspunda cat mai multi ( ma refer la intrebarea mea precedenta ). M-as bucura sa se implice mai multi cand vine vorba de intrebari pertinente. Eu chiar sper sa fie cat mai multe fete care sa imi raspunda la intrebarea precedenta. Am nevoie de un punct de vedere sincer din partea fiecarei fete si femei de pe TPU care cauta de obicei o relatie serioasa. Mai multe detalii se regasesc in cuprinsul intrebarii in cauza.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@bacemi, recunosc, ca eu de multe ori (cam 1/20) dau nota intrebarilor. In special celor foarte bune sau extrem de proaste. Desi cele din urma se pot raporta direct, insa raportez doar cand am un motiv foarte bine intemeiat, nu doar pentru ca e o intrebare, care nu-mi place mie.
O sa incerc sa-ti raspund si la intrebarea, despre care ne-ai vorbit in aceasta postare. Numai bine!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu obişnuiesc să notez întrebările pentru că nu mi-am dat seama dacă are vreo importanţă sau nu şi chiar am fost curioasă să citesc ceea ce ai scris despre asta. Rar găsim întrebări interesante şi ar fi ok dacă ar vota mai multă lume pentru că sincer m-am săturat de întrebări de tipul, poreclă pentru numele X. Baftă!

| User a răspuns:

Mie mi-e lene sa votez raspunsurile d-apai intrebarile.yawn

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu personal, cred că de când a apărut şi opţiunea asta de a vota o întrebare, nu numai un răspuns, am votat numai de 2 ori 2 întrebări. În rest, cam uit sau mi-e lene big grin ( leneşa de mine blushing ). Am votat acele 2 întrebări cu 10 pentru că mi-au plăcut, în rest, cele penibile ( nu mai dau exemple că sunt o grămadă ) nu le-am votat niciodată şi nici nu cred că le-aş vota pentru că nu cred că merită osteneala.
Şi am să încerc şi eu să-ţi răspund la întrebarea precedentă, ştiu că te interesează foarte mult acea întrebarehee heebig grin.

| Aero a răspuns:

Bacemi, priveste asta :)

http://www.tpu.ro/......rebarilor/

Nimeni nu mi-a dat un raspuns(folositor) la acea intrebare. Cu ocazia asta iti dai seama de ce unii utilizatori ca mine prefera mai mult sa dea raspunsuri decat sa intrebe. Daca as fi intrebat cand vine sfarsitul lumii atunci raspundeau peste 50 de persoane, cu toate ca un lucru ca asta nu se stie, dar la o intrebare ca aia de abia au raspuns 2 utilizatori(de fapt unul, ca e si un anonim) ale caror raspunsuri nu mi-au fost folositoare :(

Sa stii ca eu chiar obisnuiesc sa notez intrebarile foarte stupide(dupa parerea mea) cu 1, iar cele deosebite cu 10, ba unele le bag chiar la favorite. Dar am facut asta pana acum pentru. bunul meu confort psihic/mental. Acum am aflat de la tine ca aceasta notare ar ajuta. Foarte bine. Nu mi-am dat seama ca valoreaza ceva de vreme ce nu se acorda puncte si pentru asta :), dar trebuia sa aiba un rost.

| cornculapte a răspuns:

Sa fiu sincera, abia recent am observat ca se pot nota intrebarile. Cred ca o sa le notez de acum inainte.

| JustShadows a răspuns:

Buna!happySincer, omit cateva lucruri de genul asta, poate pentru ca eu chiar incerc sa caut acelel intrebari interesante si nu"Vreau sa-mi pun cercel in buric, doare tare?big grin Fundita!:X".
Aste este ceea ce diferentiaza oamenii in ziua de azi. Poate ca ai observat, dar sunt tot mai putini oamenii care sa aprecieze intr-adevar adevarata valoare, cat despre intrebarea ta precedenta.Nu am vrut sa raspund la ea caci nu consider ca am maturitatea necesara sa o fac, vreau sa spun.stiu ce vreau de la un baiat/barbat, dar cred ca sunt prea micuta, pentru ca parerea mea sa...conteze!:-s.Ai grija de tine, si bea cu placere cafeaua la serviciu!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu obisnuiesc nici sa votez raspunsurile(am dat cateva voturi cand eram noua si de atunci pauza), nici nu raportez, indiferent cat de mult e nevoie si nici nu acord note intrebarilor. Dar daca va fi nevoie, nu exclud aceasta posibilitate.