| Eliut a întrebat:

Acum mi-am dat seama ca intrebarile care le adresam nu trec pe la un Admin. sa verifice intrebarea... Adineauri am vazut o intrebare care zicea asa " Pot sa adaug si un prost in ea ". O intrebare... intrebarile ajung la vreun Admin? Daca nu, ar fi bine sa ajunga la un Admin sau stiu eu cine, ca sunt niste intrebari penibile, si intrebari de copii de 12 ani gen " daca imi place de el, cum sa ii zic? my rushyne ajuthor " happy Dati.va va rog si cu parereabig grin Dar reveniti si asupra intrebarii, mersi happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce putem sa facem, e sa raportam intrebarile de genu'. O intrebare trebuie raportata de cel putin 2 utilizatori, ca sa fie blocata/stearsa. Administratorii nu reusesc sa faca fata tuturor intrebarilor de prost gust, care se posteaza zilnic pe TPU. Trebuie sa-i ajutam, raportand.
Succes! Sarbatori fericite si numai bine!

1 răspuns:
| traficanta a răspuns:

Intrebarile nu au cum sa treaca pe la un admin. ele trec doar pe la un robotel asa automat care urmareste sa nu scrii cu multe puncte si majusculelaughing doar daca le raporteaza cineva cred eu ca ajung la admin ca in rest.