| sebastin a întrebat:

cati an mai trebuie sa fie ROMANIA o tara care poti trai in ea? rominia si franta, are preturile la fel! ce zicet de tara noastra,

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Traiesc in Romania si chiar pot trai. Incearca si tu, nu e imposibil.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai daca nu este schimbata conducerea...comunistii au stat prea mult la putere.

| onofrei89 a răspuns:

Peste cativa ani o sa ne amintim cu nostalgie chiar si de vremurile astea...atunci o sa fie mult mai greustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu oameni ca tine...cum naiba sa fie locuibila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, mi-e rusine ca esti conationalul meu. Cel mai tare imi place virgula de la sfarsit. Pentru mine are semnificatia ca urmeaza ceva. Sper ca nu mai urmezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin, ai si traducerea pentru intrebare? rolling on the floor