| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cum as putea sa fac c-a atunci cand ma semnez la o poza cu semnatura "Alle" si atunci cand da cineva pe acea semnatura sa il trimita pe profilul meu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci ce vrei tu

| īƶƶū a răspuns:

Nu merge sa te dea la profilul tau. Trebuie sa ai o anume pagina care se numeste asa si pui codul paginii acolo si o sa scrie Alle daca asta e numele paginii. De ex daca codul paginii cu numele Alle este 343434 tu vei scrie @[343434:0] si va aparea Alle si poti da click pe ea. fundita happy?

| Faraidei a răspuns:

Pentru bbcode incearca [url=link profil][img]link imagine[/img][/url]