| paul1234 a întrebat:

Am o problema cand prieteni mei intra pe yahoo messenger iei intra mereu ca ofline pe yahoo mess si cand i caut eu pe www.invizibil.ro sa vad daca iei sunt online im apare ca iei sunt ofline da de fapt iei sunt invizibil si vreau sa va intreb pe ce site pot vedea daca eie sunt invizibil sau ofline cand iei intra pe mess? sper ca ati intales ce vreau sa spun? dau fund

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cred că am înţeles. Au probleme site-urile cu detectoare.

O seară plăcută!

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hmm.Pai acum cateva zile ma uitam pe la optiunile Yahoo.Si am vazut acolo ceva de genu (ca prietenii tai sa te vada tot timpul offline chiar daca esti pe invizibil).Si poate ei au bifat acolo si poate de aia nu-i poti vedea nici cu detectorul.Eu asa cred.big grin

| paul1234 explică:

Ms de ajutot da am cauta pe mai multe site de dector nu numai pe unu pe 5 sau 6 site si pe toti apare ca ofline de ce oare