| soyaxedy a întrebat:

La Absentele de la scoala, cele motivate se scade puncte la purtare sau doar cele nemotivate?
HELP

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Doar la cele nemotivate. Daca faci rost de scutire si le motiveaza, nu ai de ce sa-ti faci grijiwinking

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Doar la cele nemotivate

| dede_4428 a răspuns:

Buna!:*
La noi se procedeaza astfel: la 10 absente (pe care nu le ai motivat) se scade un punct si la la cele NEMOTIVATE se scad la 2-3.
Deci ai nevoie doar de o motivarewinking >:d

| Teils a răspuns:

Buna! De obicei se scad puncte la acumularea unor absente NEMOTIVATE, cele motivate nu sunt luate in seama! happy

| Gabriela144 a răspuns:

Se scac puncte doar la cele nemotivate fundita?