| LavyBeByou a întrebat:

Am si eu o intrebare mai asa dar merge sper... Cum se saruta cu limba ca nu am practicat niciodata si vreau sa incerc dar vreau mai explicit

1 răspuns:
| Veromi321 a răspuns:

Pai incepi cu un sarut fin pe buze, apoi ii mangai buzele respectivei/respectivului cu buzele tale, apoi incet ii musti finut buza superioara dupa aceea pe cea inferioara, apoi ii introduci varful limbii tale in gura ei/lui si apoi daca ea/el vrea mai mult insisti mai mult pana ce ii introduci toata limba ta in gura ei/lui si te joci cu limba ei/lui si invers. Si metoda se repeta. Poti incerca si practica cu o papusa inainte, sa nu te faci de ras... happy