| ellalove a întrebat:

Am si eu o intrebare mai stupidalaughing. numerele se termina vreodata?laughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu este stupida,este chiar psihologica,depinde la ce te referi. orice nr este infinit:ireal. Orice are un final,dar oare,il vedem? Orice nr se termina atunci cind nu mai poate fi vazut,controlat,oprit, pornit, etc.numai bine.

4 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Nu se termina...ele sunt la infinit!

| Crisis a răspuns:

Da, cand vine Apocalipsa.

| Diddy a răspuns:

Nu, nu se termina.
Daca nu ma crezi, apuca`te sa scrii pe o foaie 'toate numerele', incepand de la 0, sa vezi cand o sa ajungi la ultimul. rolling on the floor

| elena4ever a răspuns:

Sincer.,.,.,.,nu