| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai stupida intrebare care a existat vreodata?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Păi, e stupidă depoarece cine îşi dezvăluie secetele pe internet?! Nu te gândeşti un pic că secretele sunt secrete, nu se spun altfel nu ar mai fii secrete.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cele pe care le pui tu la categoria Religiebatting eyelashes

| 愛日本 a răspuns:

Care este cel mai mare secret pe care il stiti? Funda!

| anonim_4396 explică (pentru 愛日本):

Nu, mie nu mi se pare stupida asta

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care, cea cu secretul?

| anonim_4396 explică (pentru 愛日本):

Da

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi, e stupidă depoarece cine îşi dezvăluie secetele pe internet?! Nu te gândeşti un pic că secretele sunt secrete, nu se spun altfel nu ar mai fii secrete.

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Ce faci

| madutza90 a răspuns:

Asta!