| PuCkInDrG a întrebat:

Am si eu o intrebare mi s-a oferit sa cumpar un e71 si nu stiu daca e chinezarie sau original pe el scrie made in finlanda cand accesez codul acela de siguranta sa vad din ce an este fabricat si ce model imi arata ca e nokia e71 arata la fel la fel ca nokia e71 dar numai ca in meniu se aseamana cat de cat cu iphonul ma refer la faptul ca atunci cand salvez o setare imi arata fata aia de la Iphone de confirmare si inca o nedumerire am la memoria telefonului 714 kb cum vi se pare o fi o chinezarie

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum afli daca un telefon este original? Introdu codul IMEI aici
http://www.numberingplans.com/? page=analysis&sub=imeinr
Bafta!