| HaHaHa31 a întrebat:

Am si eu o intrebare nu de mult timp mi-am loat laptop si cand il aprind nu are nici windows xp si nici 7 nici vista stiti voi despre ce vorbesc apare o tampenie cu meego cine stie cum sa o scot?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai Linux instalat pe laptop. Poti sa lucrezi si pe Linux sau poti sa instalezi windows daca nu te descurci.Linux-ul se scoate prin reinstalare de sistem!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Introduci CD-ul cu Windows. Bootezi de pe CD intrand cu una din tastele F2, F8 sau F11. Pornesti instalarea si cand ajungi la le partitii stergi pe toate si le refaci.