| Nutzu_Yonutz_1974 a întrebat:

Am un laptop Asus si are o problema, cand vreau sa il aprind imi apare steagul ala de la windows si se opreste. Stie cineva ce are?

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Motivele pot fi numeroase, poti sa ai bad-uri daca ai hdd, poate sa fi avut soc de curent care sa treaca prin baterie (daca e foarte scurt si foarte violent, poate sa treaca prin bateria unui laptop) si sa se fi stricat systemul de fisiere, poti sa ai un virus, etc.

deci incearca sa reinstalezi, daca nu reusesti atunci specialist/service... imi pare rau

| Dilibache a răspuns:

Reinstaleaza windowsul