| byank a întrebat:

se pot modifica arhivele de la messenger?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ca sa poti face o modificare trebuie sa fii logat. Singura modificare pe care am reusit eu sa o fac a fost sa sterg o parte din convorbiri. De adaugat...nu.

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Poti seta ca sa nu se arhiveze convorbirile. Exista programe cu care pot fi citite convorbirile fara ca sa fii logat pe vreun cont.

| Marii a răspuns:

Cum sa le modifici? Odata ce ai vorbit cu acea persoana numai poti modifica nimic straight face

| Diav0la a răspuns:

Sigur ca da... cativa pasi simpli de urmat.
1. Messenger
2. Preferences
3. Archive...
Aici ai trei optiuni. a) Yes, save all my messages ( salveaza-mi mesajele)
b) Yes, save all my messages, but clear them each time I sign out.( salveaza-mi mesajele dar sterge-le de fiecare data cand ma deconectez )
c) No, do not save any of my messages. ( nu-mi salva mesajele ).

In functie de dorinta ta dai click in cerculetul corespunzator optiunii.
4. Apply
5. Ok

| byank explică:

Leonardk a răspuns:
Poti seta ca sa nu se arhiveze convorbirile. Exista programe cu care pot fi citite convorbirile fara ca sa fii logat pe vreun cont pe mine ma interesa daca exista vreun mod sa schiimbi ceva in arhiva direct sau daca poti sa adaugi ceva in ea... multumesc pentru rasp