| lauraXd a întrebat:

Am si eu o intrebare daca m-ati putea ajuta.Am telefon Vodafone 555 Blue si nu stiu cum pot sa scot starea de facebook dupa fundal, ma puteti ajuta? :* Multumesc.Scuzati categoria, dar stiu ca aceasta categorie este cea mai citita. FUNDA

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile pentru ecran si alege altceva din pozele care le ai.Seteaza ca fundal.

| supercamila a răspuns:

Adica sa te deloghezi de pe fb?

| lauraXd explică (pentru supercamila):

Nu, adica nu mai vreau sa`mi apara pe fundal starea dupa facebook si sa scrie "la ce te gandesti" happy

| CrissKwon a răspuns:

Buna! Am si eu telefon ca acesta, si chiar as vrea sa scot banda aceea de la Facebook T-T. Tu ai putut sa scpai de ea? Te rog spune-mi, vreau asa mult sa o scot de acolo. Multumesc >big grin