| ghineanamaria a întrebat:

Am si eu o nedumerire. M-am hotarat sa imi cumpar creioane colorate de la firma Faber Castell.Nu stiu daca cu toate poti si picta(watercolor sau cam asa cevalaughing)...Problema e ca ma deranjeaza acest lucru deci...doar cu creioanele Faber Castell Polychromos poti picta sau si cu cele normale?
Pls cine are si stie.eu vreau sa imi iau un set cu 48 de creioane...Cn are?

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Eu am si pictez cu ele dar si colorez. Deci poti sa-ti cumperi

| ghineanamaria explică (pentru BlackAngel232001):

Cum se numesc? Sunt cumva Polychromos.Nu mai inteleg nimic :-

6 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai am avut mai demult primite de la prietena mea dar nu stiu cum se numeau dar orice marca este buna

| ghineanamaria explică (pentru BlackAngel232001):

Erau cumva asa:http://www.officestuff.ro/......er-castell

Scz ca te intreb atat de multe...dar e foarte important:|

| BlackAngel232001 a răspuns:

Nu exact la fel dar asemanatoare

| ghineanamaria explică (pentru BlackAngel232001):

Eu am inteles ca nu cu toate poti picta si chiar mi-ar parea rau daca as comanda si nu as putea picta cu ele. Daca ai cumva o poza cu felul in care aratau ale tale ar fi perfecthappy

| alexh2084 a răspuns:

Cu acestea poti si picta http://www.officestuff.ro/......er-castell
Mai bine suni la ei, sigur te pot ajuta.