| abilaura a întrebat:

Am si eu o nelamurire: la ce ajuta fundele? Am vazut ca toata lumea cere sau ofera funde dar nu inteleg de ce... ce importanta au? la ce ajuta de e toata lumea asa dornica sa le primeasca?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

La 100 de funde primite primesti o masina. Glumesc. Nu ajuta, ele sunt doar un fel de a spune multumesc (pentru raspuns). Totusi, fundele influenteaza favorabil punctajul (cate puncte realizezi). Dar nici punctele nu ajuta pana la urma, ci totul este numai pentru satisfactia ta personala, ca ai fost apreciat de oameni.

1 răspuns:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Sunt bune, nu costa nimic.