| dirli a întrebat:

De ce cand vreau sa instalez yahoo messenger 10 se blocheaza la ultimele 2 linii (din alea verzi) si daca il opresc din task manager cand deschid messu merge dar nu vad pozele de avatar la nimeni

2 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Exact asta am patit si eu!
Incerca yahoo 11 happy

| Sara_9740 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu ce se intampla dar sa stii ca nici mie nu imi arata pozele celorlalti de la avatar sh nici prietenilor mei nu le arata poate ca e de la ei [am observat ca numai la messenger 10 se intampla asta nu la toate] incearca sa downloadezi messenger 11 sh o sa iti arate pozele big grin funda?