| toja a întrebat:

Am si eu o problema cu unitatea centrala.Pe partea centrala (cea de sus din centru) si pe cea de pe dreapta se incalzesc zici ca e calorifer, si nu numai mai face un zgomot zici ca e o moara.HELP FOR ME!

Răspuns Câştigător
| bblock69 a răspuns:

Trebuie sa vezi ce se intampla cu ventilatorul (coolerul).
Daca el nu face fata, daca nu raceste bine, atunci poti avea probleme cu calculatorul (daca se incalzeste prea tare ori calculatorul se blocheaza sau se inchide).
Parerea mea este sa mai montezi un cooler suplimentar daca cel pe care il ai acum nu face fata incalzirii hardului!
Bafta si sa rezolvi problema!

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Dul la curatat este plin de praf