| CosminCSM00 a întrebat:

Am si eu o problema. Mai exact acum vreun an mi-au aparut pe mana niste negi tampiti si am incercat de toate sa dau si cu rostopasca, am luat si o alifie de la farmacie si numai stiu cu ce sa dau.Am auzit ca trebuiesc arsi cu tigarea. E adevarat? sau mai spuneti-mi si mie cu ce sa dau sa imi treaca. Cel mai bun raspuns FUNDA!

1 răspuns:
| Arrum a răspuns:

Eu am avut negi cand am fost mai mic si am facut punctul cu lupa pe negi si am scapat.Chiar daca ma durea de imi venea sa o i-au la fuga tot am ars negii.Si gata am scapat.