| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Am si eu o problemastraight face
Mi-e foameeeeecrying si nu stiu ce sa mananc...confused
Aveti voi vreo idee?hee hee
Multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna. Dap, am eu o idee. Niste paine prajita cu mierebig grin sau snitel de pui, clatite, gogosi, sandwich etc. Pofta buna. Pa pa:*

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Ciocolatabig grin

| Casiana a răspuns:

De curioasa, daca iti este foamne nu poti cauta ceva in loc sa pui intrebari pe TPU? In concluzie Alta treaba nu ai, in afara sa pui intrebari la care nu stim ce sa iti raspundem...De unde sa stim ce vrei tu sa manancibig grin...
P. Sbig grinaca tot vrei sa mananci iesi de pe TPU si deschide frigiderul!

Pa, pa, te pup!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Dragostea tine oare de foame?

| Traficantadecorcodushe explică:

Stiti... mie inca mi-e foamelaughing

| Traficantadecorcodushe explică:

@poetvagabont da:X

| Traficantadecorcodushe explică:

big hug in sfarsit imi zice si mie cineva ce sa mananc...
Mersi Sexy Marioara mealaughing

| gratzy56 a răspuns:

Citindu-ti ID-ul, "mai m-am gandit" : corcodusele nu-ti sunt suficiente?

| sam a răspuns:

Suna la cel mai apropiat restaurant si zi'le sa iti aduca ceva... ce se prepara repedehee hee orice ar fi ...ca la foame... mananci multeeee chestii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai catel...cauta niste Pedigree laughing daca ai pisica incearca niste whiskas laughing daca nu ai nici una nici alta cauta ceva prin frigider laughing sau camara...laughing de foame orice e bun laughing asta daca iti este cu adevarat foame happy nu ai pretentii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trece un turist printr-un sat de munte si cum se insera intreaba la o casa;-Nu va suparati, imi da-ti o cana cu apa ca am o foame de n-am unde sa ma culc la noapte...