| TrendyHedgehog a întrebat:

Am si eu o problema:Nu prea sunt sociabila si asta ma cam incurca in toate planurile.La scoala am doar 2 prietene foarte bune iar cu ceilalti colegi vb ca si cu un strain gen:buna! ce faci? Si nu stiu imi e destul de greu sa gasesc subiecte de vorba cu o persoana necunoscuta.Cu cele 2 prietene nu am nicio problema. Vreau sa ma pot integra mai usor in grupuri si nu stiu cum.Va rog sa ma ajutati si evident fundita.

Răspuns Câştigător
| bony a răspuns:

Fi tu insati si sa nu asculti niciodata ce spun altii...asa o sa fie cel mai bine. funditalove struck pwpp