| adyb0y a întrebat:

Am si eu o problema, pe mozila si pe chrome nu mi se mai conecteaza pe facebook. Imi arata doar https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1, iar restul paginii alba. Doar pe internet explorer mi se conecteaza,unde, aici, imi merge foarte greu. Multumesc

2 răspunsuri:
| Dendenys a răspuns:

Pentru mozila firefox:
Uita-te sus in colt ai "Firefox" apasa-Dupa aia selecteaza History-clear recent history-selecteaza everything(bifeaza daca este cazul neaparat cookies).Ar trebui sa functioneze big grin

| cristaylify a răspuns:

Ti-as sugera opera...e mult mai bun de cit mozila sau google chrome