| anonim_4396 a întrebat:

Am telefon samsung S3100 da` nu am cablu USB, ce pot face sa descarc pozele in pc, exista o alta cale sa imi descarc pozele? Va rog ajutati-ma ca sunt disperata laughing pentru ca se uita lumea la pozele mele.

5 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Cum zice mamarutzza dar, iti poti cumpara de la magazin[de telefoane si accesorii] un bluetooth. e un fel aparat mic pe care il bagi in unitatea centrala.si se trimit pozele din calculator pe telefon si invers.eu mi-am luat cu 20 lei.

| Merisorr a răspuns:

Ai bluetooth? daca ai poti trimite pozele unui prieten care are cablu USB

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut cablu USB la telefon de vreo 2 saptamani la toate magazinele de telefoane de, la mine din oras si nu gasesc si am mare nevoie de niste poze din trelefon pe pc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut te duci la un magain de elecroine sau de unde se cumpara pc si ii cer un cititor de car da tu trebuie sa ai card la telefon

| silverfaith a răspuns:

Cum a spus mamarutzza este o solutie. Sau daca ai card reader scoti cardul il conectezi la card si apoi descarci pozele!