| AlexiAle94 a întrebat:

Am terminat liceul si nu stiu ce facultate sa aleg.Ce ma sfatuiti, ce este sigur si care imi ofera un loc de munca? AM terminat la mate info cu media de la bac peste 8.Ma gandeam la Politehnica la info simpla sau la inginerie medicala si la Universitatea de vest Timisoara tot la info simpla.Ce parere aveti si de chimie? Va rog dati-mi un sfat sau experiente din viata dumneavoastra!

2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

It este un domeniu de viitor, unde ai asigurat un loc de munca si este platit relativ bine cam 3000 de lei dupa cativa ani in domeniu.

| DaianaLalala a răspuns:

Poi poti merge la IT sau la inginerie auto. sau este bine si la ceea ce te-ai gandit tu happy