| Gabriel_Marius_1995 a întrebat:

Am un cont de facebook si acum imi apare cand intru pe el ' Checkpoint' trebuie sa scriu nr de telefon si sa primesc un SMS dar eu am cartela demagnetizata, imi poate zice cineva nr lui de telefon si sa ma ajute sau cum pot sari peste acest Checkpoint?, Va rog Mult.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca iti cere numarul de telefon pentru codul de securitate, e nevoie de numarul trecut pe profilul de Facebook, in setarile lui. Orice alt telefon nu-ti deblocheaza contul, asa cum vrei tu.