| Roxana6044 a întrebat:

Bunahappy... Am si eu o problema cu netul. sadAcum vreo 2 saptamani mi-am reinstalat windowsul si mergea foarte bine si netul, dar de vreo 3 zile merge foarte greu.Stau cam 5 minute sa se incarce pagina de start dupa care inca 5 minute sa se incarce Hi5 sau TPU.Si acum am dat pe ceva site si se incarca de vreo 40 de min si nu se mai termina straight face. Ziceti`mi si mie ce as putea sa fac.Devine chiar penibil sa stau juma de ora sa intru pe cateva site-uri.Ms >big grin

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ma tem ca ai virus. Dupa ce ai instalat windows-ul ti-ai bagat si un antivir?

| Roxana6044 explică:

Da... avast`u tongue