| MeGhosta a întrebat:

Am un film 720p cu tot cu subtitrare in pc si vreau sa il bag pe un cd ca sa il vad la TV deoarece am placa video prea slaba si nu se misca decat in reluare la pc. Cum fac sa-l bag pe un cd cu tot cu subtitrare + ce programe imi trebuiesc? Va rog frumos sa ma ajutati! sad

Răspuns Câştigător
| cosy45 a răspuns:

Ai nevoie de un program care iti va "uni"si subtritarea si filmul acel program il gasesti pe net se numeste bs player, ca sa iti mearga trebuie sa pui si filmul, programul si subtritarea pe CD sau DVD ca sa bagi pe CD sau DVD ai nev de nero gasesti multe pe net si gratis dar recomandat este sa folosesti bit****** sau ***rent. funda?

1 răspuns:
| Annitu30 a răspuns:

Ai nevoie de VLC