| Alfonso a întrebat:

De cateva zile cand ma uit la fime 720p HD pe laptop...are niste faze in care e misca in reluare sau ceva de genul! NU am mai avut aceasta problema! Laptopu meu e quad core 4 GB ram, placa video dedicata... vreau sa zic ca nu e chiar asa prost! Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu e prost, da e plin de praf! Mai departe deduci singur cauzele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce player folosesti?

| AlexSteff a răspuns:

Poți încerca să folosești CCleaner ( https://www.piriform.com/ccleaner/download/standard ) pentru a-ți curăța PC-ul de chestii nefolositoare, istoria browserului, chestii din registru nefuncționale, etc. Dacă nu funcționează încearcă să schimbi sistemul de operare.